Ośrodek

Wizyta u psychologa to dobry pomysł, kiedy trudno nam o własnych siłach uporać się z problemami. Psychoterapia może być ciekawą przygodą, podróżą, podczas której na nowo poznajemy samych siebie i możemy odkryć zasoby, które pozwolą nam ruszyć dalej. Obok psychoterapii indywidualnej równie dobry efekt przynosi terapia grupowa. Każda forma psychoterapii ma swoje zalety i ograniczenia, najważniejsze jest jednak aby przyniosła nam dobry skutek, czyli rozwiązanie problemu. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania najkorzystniejszej dla Państwa opcji.

W ramach prywatnego gabinetu psychologicznego we Wrocławiu prowadzona jest psychoterapia oraz poradnictwo indywidualne i grupowe, konsultacje dla rodzin i par, w ofercie dostępna jest też terapia rodzinna i terapia małżeńska oraz poradnictwo dla małżeństw i par, udzielane jest również wsparcie psychologiczne dla osób w kryzysie życiowym.

Prowadzone konsultacje i poradnictwo psychologiczne, krótkoterminowa psychoterapia czy też interwencja kryzysowa potrafią przynieść dobry efekt już po kilku spotkaniach. Psycholog może pomóc w różnych obszarach problemowych, takich jak depresja oraz inne zaburzenia nastroju, leczenie uzależnień i współuzależnień, warto też skorzystać z oferowanej pomocy w przypadku problemów takich jak nerwice czy zaburzenia lękowe, fobie, a także zaburzenia jedzenia np. anoreksja czy bulimia. Czas trwania terapii może się różnić w zależności od problemu z jakim się zgłaszamy, stopnia jego złożoności i czasu jego trwania. Czasem jedna konsultacja jest wystarczająca, a czasem potrzebne jest kilka lub nawet kilkanaście spotkań aby osiągnąć zakładany efekt.
 

Na­wet naj­dal­sza podróż zaczy­na się od pier­wsze­go kroku. Znajdź dobry czas by wyruszyć.

Zapraszam

Katarzyna Wójcik
Psycholog, psychoterapeuta
Gabinet psychologiczny Wrocław